Infolinia: 881 771 991

Zlokalizuj przesyłkę

KEX DPD

Dostawa w godzinę!

Przesyłki, leki czy zakupy na terenie Krakowa i okolic dowozimy w mniej niż godzinę! Sprawdź.

Poradnik kurierski

Jak dobrze zapakować paczkę?

wskazówki na temat pakowania przesyłek

Jak zamówić kuriera?

zamawianie kuriera krok po krok

Przesyłka kurierska pobraniowa

co to jest pobranie i jak to działa

Czego nie można wysyłać?

czego nie powinno się wysyłać kurierem

Jak zamówić kuriera

Wysyłasz paczkę z Polski do innego miejsca w kraju lub za granicą? A zatem przed przystąpieniem do wysyłania paczki przygotuj kartę debetową/kredytową lub login do swojego banku celem dokonania przelewu.

Jeśli jesteś zdecydowany wybierz zakładkę zamów kuriera a następnie wypełnij poszczególne pola wraz z informacją co zawiera paczka. Kolejna punkt to dodatki takie jak pobranie czy ubezpieczenie paczki. Paczki w DPD są ubezpieczone do wartości 5000PLN więc czasem gdy twoje paczki mają większa wartość warto je ubezpieczyć na wyższą kwotę – i ta opcja jest dostępna. Potem wystarczy już tylko dokonać płatności (przelew lub kartą) i twoja paczka będzie niebawem w drodze.

Nie musisz wychodzić z domu lub firmy - po twoją paczkę przyjedzie kurier. Oferujemy serwis drzwi do drzwi (door to door).

Zachęcamy firmy posiadające własne strony internetowe lub sprzedające na allegro do wykorzystywania naszych usług. To właśnie z myślą o biznesowych klientach przygotowaliśmy Web API (klienci z własną stroną internetową) oraz integrację z Allegro (klienci sprzedający na Allegro)

Jeśli natomiast jesteś z Krakowa i okolić po prstu dzwonisz na numer 881 771 991 i nasz kurier po minucie jest już w drodze na miejsce odbioru przesyłki, zakupów, leków.